<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?><rss version="2.0"
	xmlns:content="http://purl.org/rss/1.0/modules/content/"
	xmlns:wfw="http://wellformedweb.org/CommentAPI/"
	xmlns:dc="http://purl.org/dc/elements/1.1/"
	xmlns:atom="http://www.w3.org/2005/Atom"
	xmlns:sy="http://purl.org/rss/1.0/modules/syndication/"
	xmlns:slash="http://purl.org/rss/1.0/modules/slash/"
	>

<channel>
	<title>Izabela Faleńczyk, Autor w serwisie Miesięcznik Wychowawca</title>
	<atom:link href="https://wychowawca.pl/author/izabela-falenczyk/feed/" rel="self" type="application/rss+xml" />
	<link>https://wychowawca.pl/author/izabela-falenczyk/</link>
	<description></description>
	<lastBuildDate>Tue, 16 Feb 2021 12:50:51 +0000</lastBuildDate>
	<language>pl-PL</language>
	<sy:updatePeriod>
	hourly	</sy:updatePeriod>
	<sy:updateFrequency>
	1	</sy:updateFrequency>
	
	<item>
		<title>Mój plan na zdrowie &#8211; scenariusz zajęć dydaktyczno-wychowawczych  dla klas II–III  szkoły podstawowej</title>
		<link>https://wychowawca.pl/post/moj-plan-na-zdrowie-scenariusz-zajec-dydaktyczno-wychowawczych-dla-klas-ii-iii-szkoly-podstawowej/</link>
		
		<dc:creator><![CDATA[Izabela Faleńczyk]]></dc:creator>
		<pubDate>Mon, 01 Feb 2021 12:50:41 +0000</pubDate>
				<category><![CDATA[Scenariusze szkoła podstawowa - edukacja zintegrowana]]></category>
		<category><![CDATA[scenariusz zajęć]]></category>
		<category><![CDATA[zdrowie]]></category>
		<guid isPermaLink="false">http://wychowawca.pl/?post_type=post&#038;p=2855</guid>

					<description><![CDATA[<p>Scenariusz zajęć dydaktyczno-wychowawczych dla klas II–III szkoły podstawowej Temat: Mój plan na zdrowie Cele: uczeń: wie, że ruch i właściwa dieta są ważne dla zachowania zdrowia, wie, jakich zmian chce dokonać dla swojego zdrowia, potrafi wykonać mapę mentalną, swobodnie wypowiada się na temat treści opowiadania, uzasadnia swoje opinie w dyskusji. Formy pracy: zbiorowa, grupowa, indywidualna. Metody pracy: [&#8230;]</p>
<p>Artykuł <a href="https://wychowawca.pl/post/moj-plan-na-zdrowie-scenariusz-zajec-dydaktyczno-wychowawczych-dla-klas-ii-iii-szkoly-podstawowej/">Mój plan na zdrowie &#8211; scenariusz zajęć dydaktyczno-wychowawczych  dla klas II–III  szkoły podstawowej</a> pochodzi z serwisu <a href="https://wychowawca.pl">Miesięcznik Wychowawca</a>.</p>
]]></description>
										<content:encoded><![CDATA[<p style="text-align: left;" align="center"><span style="font-family: 'times new roman', times, serif;"><b>Scenariusz zajęć dydaktyczno-wychowawczych </b></span><span style="font-family: 'times new roman', times, serif;"><b>dla klas II–III </b></span><span style="font-family: 'times new roman', times, serif;"><b>szkoły podstawowej</b></span></p>
<p class="western" style="text-align: left;" align="center"><span style="font-family: 'times new roman', times, serif;"><b>Temat:</b><span style="font-size: large;"><b> Mój plan na zdrowie</b></span></span></p>
<p class="western" align="justify"><span style="font-family: 'times new roman', times, serif;"><b>Cele: </b></span></p>
<p class="western" align="justify"><span style="font-family: 'times new roman', times, serif;">uczeń:</span></p>
<ul>
<li>
<p class="western" align="justify"><span style="font-family: 'times new roman', times, serif;">wie, że ruch i właściwa dieta są ważne dla zachowania zdrowia,</span></p>
</li>
<li>
<p class="western" align="justify"><span style="font-family: 'times new roman', times, serif;">wie, jakich zmian chce dokonać dla swojego zdrowia,</span></p>
</li>
<li>
<p class="western" align="justify"><span style="font-family: 'times new roman', times, serif;">potrafi wykonać mapę mentalną,</span></p>
</li>
<li>
<p class="western" align="justify"><span style="font-family: 'times new roman', times, serif;">swobodnie wypowiada się na temat treści opowiadania,</span></p>
</li>
<li>
<p class="western" align="justify"><span style="font-family: 'times new roman', times, serif;">uzasadnia swoje opinie w dyskusji.</span></p>
</li>
</ul>
<p class="western" align="justify"><span style="font-family: 'times new roman', times, serif;"><b>Formy pracy</b>:</span></p>
<p class="western" align="justify"><span style="font-family: 'times new roman', times, serif;">zbiorowa, grupowa, indywidualna.</span></p>
<p class="western" align="justify"><span style="font-family: 'times new roman', times, serif;"><b>Metody pracy:</b></span></p>
<p class="western" align="justify"><span style="font-family: 'times new roman', times, serif;">rozmowa kierowana, praca z tekstem, metoda dyskusyjna, mapa mentalna, metoda niedokończonego zdania.</span></p>
<p class="western" align="justify"><span style="font-family: 'times new roman', times, serif;"><b>Środki dydaktyczne:</b></span></p>
<p class="western" align="justify"><span style="font-family: 'times new roman', times, serif;">tekst opowiadania pt. „Plan na zdrowie”, tabela, cenki lub kolorowe kartki samoprzylepne, większy arkusz papieru dla każdej grupy do wykonania mapy mentalnej.</span></p>
<h1 class="western" align="justify"><span style="font-family: 'times new roman', times, serif; font-size: 14pt;"><b>Przebieg zajęć:</b></span></h1>
<p class="western" align="justify"><div class="ihc-locker-wrap"><div style='' class='ihc_locker_6'><div class='lk_top_side'></div><div class='lock_content'><h2>Ta treść jest zablokowana</h2>
<p><span style="background-color: #ffffff;"><span style="color: #000000;"><span style="font-size: 16px;"><span style="font-family: sans-serif,sans-serif;"><span style="text-decoration: underline;"><a href="/prenumerata">Wykup prenumeratę</a></span> z dostępem do wersji elektronicznej</span></span></span></span>.</p>
<div class='lock_buttons'><div class="ihc-login-form-wrap ihc-login-template-6"><form action="" method="post" id="ihc_login_form"><input type="hidden" name="ihcaction" value="login" /><input type="hidden" name="ihc_login_nonce" value="0a86896feb" /><input type="hidden" name="locker" value="1" /><div class="impu-form-line-fr"><span class="impu-form-label-fr impu-form-label-username">Nazwa użytkownika:</span><input type="text" value="" name="log" id="iump_login_username" /></div><div class="impu-form-line-fr"><span class="impu-form-label-fr impu-form-label-pass">Hasło:</span><input type="password" value="" id="iump_login_password" name="pwd" /></div><div  class="impu-form-links"><div class="impu-form-links-reg"><a href="https://wychowawca.pl/register/">Rejestracja</a></div><div class="impu-form-links-pass"><a href="https://wychowawca.pl/lost-password/">Zapomniałeś hasła?</a></div></div><div class="impu-temp6-row"><div class="impu-temp6-row-left"></div><div class="impu-form-line-fr impu-form-submit"><input type="submit" value="Zaloguj" name="Submit" /></div><div class="iump-clear"></div></div></form></div><script>
		jQuery(document).ready(
			function(){
				jQuery('#iump_login_username').on('blur', function(){
					ihcCheckLoginField('log', 'Please complete all required fields!');
				});
				jQuery('#iump_login_password').on('blur', function(){
					ihcCheckLoginField('pwd', 'Please complete all required fields!');
				});
				jQuery('#ihc_login_form').on('submit', function(e){
					e.preventDefault();
					var u = jQuery('#ihc_login_form [name=log]').val();
					var p = jQuery('#ihc_login_form [name=pwd]').val();
					if (u!='' && p!=''){
						jQuery('#ihc_login_form').unbind('submit').submit();
					} else {
						ihcCheckLoginField('log', 'Please complete all required fields!');
						ihcCheckLoginField('pwd', 'Please complete all required fields!');
						return FALSE;
					}
				});
			}
		);
	</script></div></div></div></div></p>
<p class="western" align="justify"><span style="font-family: 'times new roman', times, serif;"><b>Izabela Faleńczyk </b></span></p>
<p class="western" align="justify"><span style="font-family: 'times new roman', times, serif;">– <i>nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej</i></span></p>
<p class="western" align="justify"><span style="font-family: 'times new roman', times, serif;"><i>w Szkole Podstawowej nr 62 w Bydgoszczy</i></span></p>
<p>Artykuł <a href="https://wychowawca.pl/post/moj-plan-na-zdrowie-scenariusz-zajec-dydaktyczno-wychowawczych-dla-klas-ii-iii-szkoly-podstawowej/">Mój plan na zdrowie &#8211; scenariusz zajęć dydaktyczno-wychowawczych  dla klas II–III  szkoły podstawowej</a> pochodzi z serwisu <a href="https://wychowawca.pl">Miesięcznik Wychowawca</a>.</p>
]]></content:encoded>
					
		
		
			</item>
		<item>
		<title>Wiosenne porządki &#8211; scenariusz zajęć dla klas II i III</title>
		<link>https://wychowawca.pl/post/wiosenne-porzadki-scenariusz-zajec-dla-klas-ii-i-iii/</link>
		
		<dc:creator><![CDATA[Izabela Faleńczyk]]></dc:creator>
		<pubDate>Wed, 04 Nov 2020 15:43:11 +0000</pubDate>
				<category><![CDATA[Scenariusze szkoła podstawowa - edukacja zintegrowana]]></category>
		<category><![CDATA[scenariusz zajęć]]></category>
		<category><![CDATA[wiosenne porządki]]></category>
		<guid isPermaLink="false">http://wychowawca.pl/?post_type=post&#038;p=1557</guid>

					<description><![CDATA[<p>Scenariusz zajęć dydaktyczno-wychowawczych dla klas II i III Temat: Wiosenne porządki Cele uczeń: swobodnie wypowiada się na temat uzasadnia swoje opinie w dyskusji potrafi obiektywnie ocenić zachowanie swoje i innych dzieci poszukuje rozwiązań, aby zmienić zachowanie współpracuje w grupie. Formy pracy: zbiorowa, grupowa, indywidualna. Metody: rozmowa kierowana, dyskusja. Środki dydaktyczne: teksty wierszyków, arkusz szarego papieru, [&#8230;]</p>
<p>Artykuł <a href="https://wychowawca.pl/post/wiosenne-porzadki-scenariusz-zajec-dla-klas-ii-i-iii/">Wiosenne porządki &#8211; scenariusz zajęć dla klas II i III</a> pochodzi z serwisu <a href="https://wychowawca.pl">Miesięcznik Wychowawca</a>.</p>
]]></description>
										<content:encoded><![CDATA[<p style="text-align: left;" align="center"><b>Scenariusz zajęć dydaktyczno-wychowawczych dla klas II i III</b></p>
<p class="western"><b>Temat: Wiosenne porządki</b></p>
<p class="western"><b>Cele </b></p>
<p class="western"><b>uczeń:</b></p>
<ul>
<li>
<p class="western">swobodnie wypowiada się na temat</p>
</li>
<li>
<p class="western">uzasadnia swoje opinie w dyskusji</p>
</li>
<li>
<p class="western">potrafi obiektywnie ocenić zachowanie swoje i innych dzieci</p>
</li>
<li>
<p class="western">poszukuje rozwiązań, aby zmienić zachowanie</p>
</li>
<li>
<p class="western">współpracuje w grupie.</p>
</li>
</ul>
<p class="western"><b>Formy pracy</b>: zbiorowa, grupowa, indywidualna.</p>
<p class="western"><b>Metody:</b> rozmowa kierowana, dyskusja.</p>
<p class="western"><b>Środki dydaktyczne:</b> teksty wierszyków, arkusz szarego papieru, kartki dla grup, wiosennie udekorowany koszyk.</p>
<p>&nbsp;</p>
<p class="western"><b>Przebieg zajęć:</b></p>
<p class="western" align="left"><strong>Wprowadzenie</strong></p>
<p class="western">Dzieci siedzą w kole. Nauczyciel eksponuje ilustrację przedstawiającą panią Wiosnę. Zachęca do swobodnych wypowiedzi o prezentowanej postaci.</p>
<ol>
<li>
<p class="western">Nauczyciel czyta pierwszy fragment wierszyka o wiośnie:</p>
</li>
</ol>
<p class="western" align="center">„<b>Idzie Wiosna przez zarośla.</b></p>
<p class="western" align="center"><b>Jak tu przyjąć tego gościa?”.</b></p>
<ol start="2">
<li>
<p class="western">Wypowiedzi dzieci ukierunkowane pytaniami:</p>
</li>
</ol>
<ul>
<li>
<p class="western"><i>Co robisz, kiedy spodziewasz się gościa? (porządki, poczęstunek, dekoracje, ubiór)</i></p>
</li>
<li>
<p class="western"><i>Jak przyjąć takiego gościa, jakim jest Wiosna? </i></p>
</li>
</ul>
<p class="western">Nauczyciel zapisuje propozycje dzieci w promyczkowym uszeregowaniu (porządki<br />
w domu, porządki w ogrodzie, sadzenie roślin, wymiana garderoby z zimowej na wiosenną<br />
i inne).</p>
<ol start="3">
<li>
<p class="western">Nauczyciel czyta drugi fragment wierszyka o wiośnie:</p>
</li>
</ol>
<p class="western" align="center">„<b>Och, jak pięknie mnie przyjmiecie!</b></p>
<p class="western" align="center"><b>Ale to za mało, wiecie?</b></p>
<p class="western" align="center"><b>O inny porządek mi chodzi,</b></p>
<p class="western" align="center"><b>Ten, który z serca wychodzi”.</b></p>
<ol start="4">
<li>
<p class="western">Wypowiedzi dzieci ukierunkowane pytaniami:</p>
</li>
</ol>
<ul>
<li>
<p class="western"><i>O jakim porządku myśli Wiosna?</i></p>
</li>
<li>
<p class="western"><i>Jaki porządek ma wyjść z serca?</i></p>
</li>
<li>
<p class="western"><i>Co należy uporządkować? Dlaczego?</i></p>
</li>
</ul>
<ol start="5">
<li>
<p class="western">Nauczyciel czyta trzeci fragment wierszyka o wiośnie:</p>
</li>
</ol>
<p style="text-align: center;"><span style="font-size: 12pt;">„<b>Wytrzeć kurz niezgody.</b></span></p>
<h2 class="western" style="text-align: center;"><span style="font-size: 12pt;">Wyrzucić kłótnie i swady.</span></h2>
<p style="text-align: center;"><span style="font-size: 12pt;"><b>Wyczyścić plamy zazdrości</b></span></p>
<p style="text-align: center;"><span style="font-size: 12pt;"><b>Usunąć wszystkie przykrości</b></span></p>
<p style="text-align: center;"><span style="font-size: 12pt;"><b>Ot i porządki całe!”.</b></span></p>
<ol start="6">
<li>
<p class="western">Wypowiedzi dzieci ukierunkowane pytaniem:</p>
</li>
</ol>
<ul>
<li>
<p class="western"><i>Co w naszej klasie wyrzucimy, wyczyścimy, umyjemy, aby przeprowadzić wiosenne porządki?</i></p>
</li>
</ul>
<p class="western">Trudne sprawy, które dzieci chcą uporządkować, zapisywane są na dużym arkuszu papieru.</p>
<p class="western">Po głośnym przeczytaniu dzieci dochodzą do wniosku, że pragną zaprowadzić wiosenny porządek we wzajemnych klasowych relacjach.</p>
<p class="western">Zgniatają papier – jest to symbol zerwania, zapomnienia, pozbycia się tych trudnych spraw</p>
<p class="western">i rozpoczęcia nowego etapu.</p>
<ol start="7">
<li>
<p class="western">Nauczyciel czyta kolejny fragment wierszyka:</p>
</li>
</ol>
<p class="western" align="center">„<b>Gdy z serca brudy już wyrzucicie,</b></p>
<p class="western" align="center"><b>radość i uśmiech w nim umieścicie.</b></p>
<p class="western" align="center"><b>Zerwane przyjaźnie należy poskładać,</b></p>
<p class="western" align="center"><b>szacunek i zaufanie spokojnie dodawać.</b></p>
<p class="western" align="center"><b>Wtedy wiosna w pełnej krasie</b></p>
<p class="western" align="center"><b>zagości w waszej klasie”.</b></p>
<ol start="8">
<li>
<p class="western">Wypowiedzi dzieci ukierunkowane pytaniem:</p>
</li>
</ol>
<ul>
<li>
<p class="western"><i>Pozbyliśmy się nieporządku w naszych relacjach. O co teraz szczególnie będziecie dbać?</i></p>
</li>
</ul>
<ol start="9">
<li>
<p class="western">Praca w grupach.</p>
</li>
</ol>
<p class="western">Dzieci na kartkach zapisują to, o co będą dbać w klasie, np.: koleżeństwo, zgoda, przyjaźń, radość, uśmiech, miłe słowa, pomoc, zrozumienie i inne. Następnie wkładają je do wiosennego koszyka, pięknie ozdobionego kwiatami, bibułą, kokardkami, piórkami i innymi dekoracjami. Koszyk ten zostaje postawiony w widocznym miejscu, aby móc do niego wracać i przypominać o wspólnych postanowieniach.</p>
<ol start="5">
<li>
<p class="western">Podsumowanie zajęć.</p>
</li>
</ol>
<ol start="5">
<li>
<p class="western">Zadanie domowe:</p>
</li>
</ol>
<p><i>Porozmawiaj z najbliższymi o klasowych postanowieniach. </i></p>
<p><i>Może warto podobne porządki zrobić w domu? </i></p>
<p class="western" style="text-align: left;" align="right"><b>Izabela Faleńczyk </b>– <i>nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej </i><i>w Szkole Podstawowej nr 62 w Bydgoszczy</i></p>
<p>Artykuł <a href="https://wychowawca.pl/post/wiosenne-porzadki-scenariusz-zajec-dla-klas-ii-i-iii/">Wiosenne porządki &#8211; scenariusz zajęć dla klas II i III</a> pochodzi z serwisu <a href="https://wychowawca.pl">Miesięcznik Wychowawca</a>.</p>
]]></content:encoded>
					
		
		
			</item>
		<item>
		<title>Temat: Zdalna nauka – moje doświadczenia</title>
		<link>https://wychowawca.pl/post/temat-zdalna-nauka-moje-doswiadczenia/</link>
		
		<dc:creator><![CDATA[Izabela Faleńczyk]]></dc:creator>
		<pubDate>Tue, 22 Sep 2020 08:10:08 +0000</pubDate>
				<category><![CDATA[Scenariusze szkoła podstawowa - edukacja zintegrowana]]></category>
		<category><![CDATA[edukacja zdalna]]></category>
		<category><![CDATA[scenariusz zajęć]]></category>
		<guid isPermaLink="false">http://wychowawca.pl/?post_type=post&#038;p=537</guid>

					<description><![CDATA[<p>Cele: Uczeń: • swobodnie wypowiada się na podany temat, • potrafi wyjaśnić termin: zdalne nauczanie, • odwołuje się do własnych doświadczeń i przeżyć, • prezentuje swoje talenty. Formy pracy: zbiorowa, indywidualna. Metody pracy: rozmowa kierowana, praca z tekstem. Środki dydaktyczne: tekst opowiadania „Moje zdalna szkoła”, diagram. Przebieg zajęć: 1. Nauczyciel rozdaje dzieciom kartkę z diagramem [&#8230;]</p>
<p>Artykuł <a href="https://wychowawca.pl/post/temat-zdalna-nauka-moje-doswiadczenia/">Temat: Zdalna nauka – moje doświadczenia</a> pochodzi z serwisu <a href="https://wychowawca.pl">Miesięcznik Wychowawca</a>.</p>
]]></description>
										<content:encoded><![CDATA[<p class="western" align="justify"><a name="_GoBack"></a> <span style="font-family: Times New Roman, serif;"><span style="font-size: medium;"><b>Cele:</b></span></span></p>
<p class="western" align="justify"><span style="font-family: Times New Roman, serif;"><span style="font-size: medium;">Uczeń: </span></span></p>
<p class="western" align="justify">• <span style="font-family: Times New Roman, serif;"><span style="font-size: medium;">swobodnie wypowiada się na podany temat, </span></span></p>
<p class="western" align="justify">• <span style="font-family: Times New Roman, serif;"><span style="font-size: medium;">potrafi wyjaśnić termin: zdalne nauczanie, </span></span></p>
<p class="western" align="justify">• <span style="font-family: Times New Roman, serif;"><span style="font-size: medium;">odwołuje się do własnych doświadczeń i przeżyć, </span></span></p>
<p class="western" align="justify">• <span style="font-family: Times New Roman, serif;"><span style="font-size: medium;">prezentuje swoje talenty. </span></span></p>
<p class="western" align="justify">
<p class="western" align="justify"><span style="font-family: Times New Roman, serif;"><span style="font-size: medium;"><b>Formy pracy:</b></span></span></p>
<p class="western" align="justify"><span style="font-family: Times New Roman, serif;"><span style="font-size: medium;">zbiorowa, indywidualna.</span></span></p>
<p class="western" align="justify"><span style="font-family: Times New Roman, serif;"><span style="font-size: medium;"><b>Metody pracy:</b></span></span></p>
<p class="western" align="justify"><span style="font-family: Times New Roman, serif;"><span style="font-size: medium;">rozmowa kierowana, praca z tekstem. </span></span></p>
<p class="western" align="justify"><span style="font-family: Times New Roman, serif;"><span style="font-size: medium;"><b>Środki dydaktyczne:</b></span></span></p>
<p class="western" align="justify"><span style="font-family: Times New Roman, serif;"><span style="font-size: medium;">tekst opowiadania „Moje zdalna szkoła”, diagram. </span></span></p>
<p class="western" align="justify"><span style="font-family: Times New Roman, serif;"><span style="font-size: medium;"><b>Przebieg zajęć:</b></span></span></p>
<p class="western" align="justify"><span style="font-family: Times New Roman, serif;"><span style="font-size: medium;">1. Nauczyciel rozdaje dzieciom kartkę z diagramem i poleca pokolorować co trzecią literę oraz zapisać odczytane hasło (Załącznik 1).</span></span></p>
<p class="western" align="justify"><span style="font-family: Times New Roman, serif;"><span style="font-size: medium;">2. Uczniowie odczytują hasło i odpowiadają na pytanie, z czym ono się im kojarzy? </span></span></p>
<p class="western" align="justify"><span style="font-family: Times New Roman, serif;"><span style="font-size: medium;">3. Nauczyciel prosi o wysłuchanie opowiadania. </span></span></p>
<p class="western" align="justify">– <span style="font-family: Times New Roman, serif;"><span style="font-size: medium;">Porównaj, które z przeżyć jego bohatera są podobne do twoich, bądź różne. </span></span></p>
<p class="western" align="justify"><span style="font-family: Times New Roman, serif;"><span style="font-size: medium;">4. Nauczyciel czyta opowiadanie. Następnie kolejno odkrywa napisane wcześniej na tablicy w dwóch kolumnach pytania dotyczące tekstu i przeżyć uczniów (Załącznik 2). </span></span></p>
<p class="western" align="justify"><span style="font-family: Times New Roman, serif;"><span style="font-size: medium;">5. Uczniowie odpowiadają na pytania. </span></span></p>
<p class="western" align="justify"><span style="font-family: Times New Roman, serif;"><span style="font-size: medium;">6. Nauczyciel zwraca się do uczniów:</span></span></p>
<p class="western" align="justify">– <span style="font-family: Times New Roman, serif;"><span style="font-size: medium;">Jeśli odkryłeś w sobie coś niezwykłego w czasie nauki w domu, podziel się tym z innymi. Możesz przynieść do szkoły swoje prace, wytwory. Możesz też wykonać rysunek lub napisać swoje wspomnienia, tak jak to zrobił Wojtek.</span></span></p>
<p align="justify">
<p align="justify">Załącznik 1</p>
<p class="western" align="justify"><span style="font-family: Times New Roman, serif;"><span style="font-size: medium;">A  B  Z  F  W D  I  Ą  A  Ń  Z  L  G  Ł  N  M  J  A  W  I  N  H  M  A  C  E  U  S  T  K  D  Ę  A </span></span></p>
<p class="western" align="justify"><span style="font-family: Times New Roman, serif;"><span style="font-size: medium;">Hasło …&#8230;&#8230;&#8230;&#8230;&#8230;&#8230;&#8230;&#8230;&#8230;&#8230;&#8230;&#8230;&#8230;&#8230;&#8230;&#8230;&#8230;&#8230;&#8230;&#8230;&#8230;&#8230;&#8230;&#8230;&#8230;&#8230;&#8230;&#8230;&#8230;&#8230;&#8230;&#8230;&#8230; </span></span></p>
<p class="western" align="justify">
<p class="western" align="justify"><span style="font-family: Times New Roman, serif;"><span style="font-size: medium;">Załącznik 2 </span></span></p>
<table style="height: 693px;" width="686" cellspacing="0" cellpadding="4">
<tbody>
<tr valign="top">
<td style="background: transparent;" width="293">
<p class="western" align="justify"><span style="color: #000000;"><span style="font-family: Times New Roman, serif;"><span style="font-size: medium;">Jak zareagowały dzieci na informację</span></span></span><span style="color: #000000;"><span style="font-family: Times New Roman, serif;"><span style="font-size: medium;"> o zamknięciu szkoły z powodu koronawirusa? </span></span></span></p>
</td>
<td style="background: transparent;" width="293">
<p class="western" align="justify"><span style="color: #000000;"><span style="font-family: Times New Roman, serif;"><span style="font-size: medium;">Jak zareagowałeś/łaś ty? </span></span></span></p>
</td>
</tr>
<tr valign="top">
<td style="background: transparent;" width="293">
<p class="western" align="justify"><span style="color: #000000;"><span style="font-family: Times New Roman, serif;"><span style="font-size: medium;">Jakie plany miał Wojtek? </span></span></span></p>
</td>
<td style="background: transparent;" width="293">
<p class="western" align="justify"><span style="color: #000000;"><span style="font-family: Times New Roman, serif;"><span style="font-size: medium;">Jakie plany miałeś/łaś ty? </span></span></span></p>
</td>
</tr>
<tr valign="top">
<td style="background: transparent;" width="293">
<p class="western" align="justify"><span style="color: #000000;"><span style="font-family: Times New Roman, serif;"><span style="font-size: medium;">Jakie nowe słowo poznał Wojtek i co ono oznaczało? </span></span></span></p>
</td>
<td style="background: transparent;" width="293">
<p class="western" align="justify"><span style="color: #000000;"><span style="font-family: Times New Roman, serif;"><span style="font-size: medium;">&#8212;&#8212;&#8212;&#8212;&#8212;&#8212;&#8212;&#8212;&#8212;&#8212;&#8211; </span></span></span></p>
</td>
</tr>
<tr valign="top">
<td style="background: transparent;" width="293">
<p class="western" align="justify"><span style="color: #000000;"><span style="font-family: Times New Roman, serif;"><span style="font-size: medium;">Jak wyglądała zdalna nauka Wojtka?</span></span></span></p>
</td>
<td style="background: transparent;" width="293">
<p class="western" align="justify"><span style="color: #000000;"><span style="font-family: Times New Roman, serif;"><span style="font-size: medium;">Jak wyglądała twoja zdalna nauka? </span></span></span></p>
</td>
</tr>
<tr valign="top">
<td style="background: transparent;" width="293">
<p class="western" align="justify"><span style="color: #000000;"><span style="font-family: Times New Roman, serif;"><span style="font-size: medium;">Jak myślisz, dlaczego Wojtek coraz mniej chętnie zabierał się do nauki zdalnej? </span></span></span></p>
</td>
<td style="background: transparent;" width="293">
<p class="western" align="justify"><span style="font-family: Times New Roman, serif;"><span style="font-size: medium;">A jakie jest twoje doświadczenie? </span></span></p>
<p class="western" align="justify">
</td>
</tr>
<tr valign="top">
<td style="background: transparent;" width="293">
<p class="western" align="justify"><span style="color: #000000;"><span style="font-family: Times New Roman, serif;"><span style="font-size: medium;">Kto wspierał Wojtka w nauce i w jaki sposób? </span></span></span></p>
</td>
<td style="background: transparent;" width="293">
<p class="western" align="justify"><span style="color: #000000;"><span style="font-family: Times New Roman, serif;"><span style="font-size: medium;">Kto wspierał ciebie i w jaki sposób? </span></span></span></p>
</td>
</tr>
<tr valign="top">
<td style="background: transparent;" width="293">
<p class="western" align="justify"><span style="color: #000000;"><span style="font-family: Times New Roman, serif;"><span style="font-size: medium;">Co najbardziej w nauce zdalnej podobało się Wojtkowi? </span></span></span></p>
</td>
<td style="background: transparent;" width="293">
<p class="western" align="justify"><span style="color: #000000;"><span style="font-family: Times New Roman, serif;"><span style="font-size: medium;">Co tobie podobało się, bądź nie w zdalnej nauce? </span></span></span></p>
</td>
</tr>
<tr valign="top">
<td style="background: transparent;" width="293">
<p class="western" align="justify"><span style="color: #000000;"><span style="font-family: Times New Roman, serif;"><span style="font-size: medium;">Co odkryła w sobie rodzina w tym wyjątkowym czasie?</span></span></span></p>
</td>
<td style="background: transparent;" width="293">
<p class="western" align="justify"><span style="color: #000000;"><span style="font-family: Times New Roman, serif;"><span style="font-size: medium;">Czy ty lub ktoś z twoich bliskich odkrył w sobie jakiś talent?</span></span></span></p>
</td>
</tr>
</tbody>
</table>
<p class="western" align="justify"><span style="font-family: Times New Roman, serif;"><span style="font-size: medium;"><b>Izabela Faleńczyk</b></span></span></p>
<p>Artykuł <a href="https://wychowawca.pl/post/temat-zdalna-nauka-moje-doswiadczenia/">Temat: Zdalna nauka – moje doświadczenia</a> pochodzi z serwisu <a href="https://wychowawca.pl">Miesięcznik Wychowawca</a>.</p>
]]></content:encoded>
					
		
		
			</item>
		<item>
		<title>Scenariusz:  Współpraca</title>
		<link>https://wychowawca.pl/post/scenariusz-wspolpraca/</link>
		
		<dc:creator><![CDATA[Izabela Faleńczyk]]></dc:creator>
		<pubDate>Thu, 02 Jan 2020 11:57:45 +0000</pubDate>
				<category><![CDATA[Scenariusze szkoła podstawowa - edukacja zintegrowana]]></category>
		<category><![CDATA[scenariusz]]></category>
		<category><![CDATA[współpraca]]></category>
		<guid isPermaLink="false">http://wychowawca.pl/?post_type=post&#038;p=1392</guid>

					<description><![CDATA[<p>Scenariusz zajęć dydaktyczno-wychowawczych dla klas I‒III Temat: Współpraca Izabela Faleńczyk ‒ nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w Szkole Podstawowej nr 62 w Bydgoszczy</p>
<p>Artykuł <a href="https://wychowawca.pl/post/scenariusz-wspolpraca/">Scenariusz:  Współpraca</a> pochodzi z serwisu <a href="https://wychowawca.pl">Miesięcznik Wychowawca</a>.</p>
]]></description>
										<content:encoded><![CDATA[<p align="left"><span style="font-family: 'times new roman', times, serif;"><b>Scenariusz zajęć dydaktyczno-wychowawczych dla klas I‒III</b></span></p>
<p align="left"><span style="font-family: 'times new roman', times, serif;"><b>Temat: Współpraca</b></span></p>
<p class="western"><div class="ihc-locker-wrap"><div style='' class='ihc_locker_6'><div class='lk_top_side'></div><div class='lock_content'><h2>Ta treść jest zablokowana</h2>
<p><span style="background-color: #ffffff;"><span style="color: #000000;"><span style="font-size: 16px;"><span style="font-family: sans-serif,sans-serif;"><span style="text-decoration: underline;"><a href="/prenumerata">Wykup prenumeratę</a></span> z dostępem do wersji elektronicznej</span></span></span></span>.</p>
<div class='lock_buttons'><div class="ihc-login-form-wrap ihc-login-template-6"><form action="" method="post" id="ihc_login_form"><input type="hidden" name="ihcaction" value="login" /><input type="hidden" name="ihc_login_nonce" value="0a86896feb" /><input type="hidden" name="locker" value="1" /><div class="impu-form-line-fr"><span class="impu-form-label-fr impu-form-label-username">Nazwa użytkownika:</span><input type="text" value="" name="log" id="iump_login_username" /></div><div class="impu-form-line-fr"><span class="impu-form-label-fr impu-form-label-pass">Hasło:</span><input type="password" value="" id="iump_login_password" name="pwd" /></div><div  class="impu-form-links"><div class="impu-form-links-reg"><a href="https://wychowawca.pl/register/">Rejestracja</a></div><div class="impu-form-links-pass"><a href="https://wychowawca.pl/lost-password/">Zapomniałeś hasła?</a></div></div><div class="impu-temp6-row"><div class="impu-temp6-row-left"></div><div class="impu-form-line-fr impu-form-submit"><input type="submit" value="Zaloguj" name="Submit" /></div><div class="iump-clear"></div></div></form></div><script>
		jQuery(document).ready(
			function(){
				jQuery('#iump_login_username').on('blur', function(){
					ihcCheckLoginField('log', 'Please complete all required fields!');
				});
				jQuery('#iump_login_password').on('blur', function(){
					ihcCheckLoginField('pwd', 'Please complete all required fields!');
				});
				jQuery('#ihc_login_form').on('submit', function(e){
					e.preventDefault();
					var u = jQuery('#ihc_login_form [name=log]').val();
					var p = jQuery('#ihc_login_form [name=pwd]').val();
					if (u!='' && p!=''){
						jQuery('#ihc_login_form').unbind('submit').submit();
					} else {
						ihcCheckLoginField('log', 'Please complete all required fields!');
						ihcCheckLoginField('pwd', 'Please complete all required fields!');
						return FALSE;
					}
				});
			}
		);
	</script></div></div></div></div></p>
<p class="western"><span style="font-size: 12pt; font-family: 'times new roman', times, serif;">Izabela Faleńczyk ‒ nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w Szkole Podstawowej nr 62 w Bydgoszczy</span></p>
<p>Artykuł <a href="https://wychowawca.pl/post/scenariusz-wspolpraca/">Scenariusz:  Współpraca</a> pochodzi z serwisu <a href="https://wychowawca.pl">Miesięcznik Wychowawca</a>.</p>
]]></content:encoded>
					
		
		
			</item>
	</channel>
</rss>
